Strategic B2B Sales kahepäevane koolitusStrategic B2B Sales koolitus - rahvusvaheliselt tunnustatud Heiman Milleri metoodika alusel

• Aeg: 26.-27. aprillil, mõlemal päeval kell 9.00-17.00
• Koht: Tallinna Teaduspark Tehnopol seminariruumis (Teaduspargi 6, Merkuur)

Koolituse viib läbi Dan Donovan, kes on ettevõtja ja Heiman Milleri sertifitseeritud koolitaja. Danil on kogemust mitmete eri valdkondade ettevõtetest, sh the Royal Mint of Great Britain, Johnson & Johnson, Aon, The Mayor of London’s Foreign Investment Office, United Arab Shipping Company, Belden, Maersk and the Carphone Warehouse.

Koolitus aitab ettevõttel välja arendada oma müügiprotsessi ja tegevusplaani edukaks müügiks suurtele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kus müügiotsuseid teevad mitu inimest. Koolitusel keskendutakse väga praktiliste harjutuste ja näidete varal sellele, kuidas leida õigeid kliente ja keskenduda just neile, kuidas leida endale toetajaid müügiotsuse tegemiseks klientettevõtte seest või tema partnerite hulgast, kuidas aru saada otsustajate motivatsioonist ning seda ära kasutada.

Miller Heimani strateegilise B2B müügi koolituse toob Eestisse Connected Health klaster.
Eesti IKT klastri liikmetele on koolitusel osalemise hind 635 EUR+km osaleja, ITL-i liikmetele 1265 EUR+km osaleja. 

Hind sisaldab: osalejate sisendi põhjal kokkupandud 2-päevane koolitus, ametlik Heiman Milleri koolituse tunnistus, 12-kuud ligipääs e-õppe keskkonnale oma oskuste lihvimiseks ja tööriistade kasutamiseks ning toitlustus koolituse ajal.

Palun registreeruda teenused@tehnopol.ee 5.aprilliks.