Seminar: Messidel osalemine IKT ettevõtetele - kus ja kuidas osaleda

ITL korraldab 26. novembril kell 9.30-11.30 seminari „Messidel osalemine IKT ettevõtetele – kus ja kuidas osaleda“, mis toimub A. H. Tammsaare muuseumis, Koidula 12A, Tallinn.

Praktilise aruteluseminaril tuleb käsitlemisele kaks peamist teemat:
1. Millistel messidel peaksid osalema IKT ettevõtted, kas ainult IKT teemalistel või lähtuvalt oma tootest teiste majandusvaldkondade messidel?
2. Kuidas messidel osalemisest maksimum kasu välja võtta?

Allar Korjas EAS-ist tutvustab EAS-i lähiaastate messidel osalemise plaani, messide teemasid ja valdkondi, sihtgruppe, kes on oodatud osalema. Milliste teiste valdkondade messidest võiksid ja peaksid IKT ettevõtted huvitatud olema, kus tehnoloogia ja innovatsiooni esitlemine võiks luua kasu Eesti IKT ettevõtetele. Lähtuvalt varasematest messikogemustest tuuakse välja praktilisi näiteid ja koostöökohti.

Dea Martinjonis SignWise'ist räägib oma praktilistest kogemustest ja näidetest, kuidas messidel osalemisest maksimum välja võtta. Arutlusele tulevad küsimused:
- Millest sõltub messidel saadav kasu?
- Kuidas ära kasutada messilt saadud kontakte?
- Kuidas kohtuda õigete inimestega?
- Kuidas tagada efektiivne kohalolek messil?

Tule uurima, millistel messidel võiks sinu ettevõte lähiaastatel väljas olla ja kuulama praktilisi kogemusi, kuidas messist peale enesenäitamise teha reaalne networking üritus oma ettevõtte jaoks.

Palume seminarile registreeruda hiljemalt 24. novembriks heleri.vahemae@itl.ee.

Seminar toimub IKT ekspordiklastri ja IKT klastri koostöös Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusel.