Koostööfestival: Õigel ajal õiges kohas

ITL-i liikmed on oodatud 28. novembril koostööfestivalile "Õigel ajal õiges kohas", kus kohtuvad Eesti teadlased ja tippspetsialistid ning uutele ideedele avatud ettevõtjad! Festival toimub Tallinnas, TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory.
Kavas on inspireerivad liftikõned teadlaste tegemistest ja ettevõtetele pakutavatest võimalustest ning praktilised töötoad, kus kõigil on võimalus otsekontakte luua ja kaasa rääkida ettevõtte tegevusvaldkonna probleemsetes teemades. Lisaks saab kuulata lühikoolitusi ning tutvuda ülikoolides väljatöötatud põnevate toodetega. Tutvustame ka rahastus ning investorite kaasamise võimalusi; Heidi Kakko, Yrjo Ojasaar ja Raivo Vilu näitavad suunda suurte mõtete poole. Mõtteainet pakub Valdur Mikita. 

Tutvu päevakava ja liftikõnelejatega ning loe lähemalt töötubade kohta. 

Ole õigel ajal õiges kohas! 
28. novembril, TTÜ Innovatsiooni-ja ettevõtluskeskuses Mektory, Tallinnas
Registreeru juba täna siin! Registreerumine ITL-i liikmetele avatud kuni 24. novembrini.  

Festivali korraldavad: Tallinna Tehnikaülikooli, Tartu ülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Maaülikooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli, Tartu observatooriumi, Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituudi, Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus (STACC) ja Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogiate Arenduskeskuse teadlased, kes on koondunud võrgustikku Adapter.ee.

Festival on osalejatele tasuta, rahastatud programmist „Institutsionaalne arendusprogramm teadus- ja arendusasutustele ja kõrgkoolidele“ koodiga 2014-2020.4.01.16-0032.