Konverents Tuulelohe lend 2015

Ajalugu teab palju edulugusid, kuid ei ühtki mis kantud "vaikselt tiksumise" ideest.
Eesti konkurentsivõime on meie põletavaim tulevikuväljakutse – lähiaastate julgetest otsustest sõltub, kas saame järgmistele põlvkondadele anda üle erksa ja hoogsalt areneva Eesti või keskmike lõksus toppava riigi.

Eesti Tööandjate Keskliit korraldab 17. veebruaril arutama tööandjate aastakonverentsile Tuulelohe lend 2015 teemal „Kes julgeb Eestit reformida?“
Eesti riigi masinavärk näitab pärast kaht aastakümmet head tööd selgeid kulumise märke. Seda masinavärki väljastpoolt poleerida ihkavad paljud, kuid hädavajalikku põhjalikku hooldust pole keegi söandanud ette võtta. See kujutab tõsist ohtu Eesti konkurentsivõimele.

Et elujärg kasvaks edasi ka vähenevate töökäte, kasvava emigratsiooni ning tõusvate sotsiaalkulutuste tingimustes, ei piisa enam masinavärgi putitamisest „teibi ja traadiga“. Et muuta Eesti tulevikukindlaks, peame küsima:

KAS JA KES JULGEB EESTIT REFORMIDA?

Arutame 17. veebruaril koos, ning peamine - anname valimisteks valmistujaile mõtteid ja julgust Eestit reformida. Sest kell tiksub ning aeg pole Eesti poolel.
Me lubame intrigeerivaid ettekandeid, julgeid ettepanekuid ja söakaid visioone!

Registreerimine siin. Täpsema info ja ajakava leiab aadressilt www.tuulelohe.ee