Interaktiivne seminar: Kes aitab mul leida töötajat välismaalt?

ITL korraldab 19. juuni kell 9.15-11.30 Ülemiste City Zappi konverentsikeskuses business lounge ruumis „Helsinki“ (Lõõtsa 6, II korrus) interaktiivse esitlusseminari „Kes aitab mul leida töötajat välismaalt?“.

Palju on räägitud sellest, et IKT valdkonnas on tööjõu puudus ja ainult kohaliku inimressursiga pole võimalik seda katta. Kuidas siis leida endale sobiv töötaja välismaalt? Kes mind selle juures aidata saab? Mis on ühe värbamisettevõtte eelis teise eest? Kuidas nende vahel orienteeruda ja leida endale koostööks sobivaim partner?
ITL aitab oma liikmetel hoida aega kokku - te ei pea kohtuma kõigi välistööjõu Eestisse toomisega tegelevate ettevõtetega ühekaupa – piisab, kui osalete käesoleval seminaril!

Seminar toimub kiiresitluste meetodil, kus iga osalev värbamisettevõte esitleb oma teenust ja kogemusi. Esitlustele järgneb paneel, kus on võimalik kuulajatel aktiivselt arutelusse sekkuda oma küsimustega. Ennast IKT ettevõtetele esitlema tulevad ettevõtted on välja toodud allpool. Kogu seminari aitab koos hoida ja oma kogemustega täiendada Merle Raamat – Skype HR advisor.

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu liikmetele on osalemine tasuta, teistele on osalustasu 20 eurot, millele lisandub käibemaks. Seminaril osalemise soovist palume teatada hiljemalt 16. juuniks heleri.vahemae@itl.ee.

Ennast esitlevad järgmised ettevõtted (nimekiri täieneb):
- Euroopa tööhõivevõrgustik EURES
Eures koosneb riiklikest tööhõiveametitest. Võrgustik pakub tõhusat ja professionaalset töötajate välisriigist värbamise teenust.
- MoveMyTalent
Aitab Eesti ettevõtteid välistööjõu värbamisel - assisteerib Teid ja Teie uut välismaalasest meeskonnaliiget nii immigratsioonitoimingute korraldamisel, igapäevaellu sisse-elamisel kui ka uues riigis kontaktivõrgustiku loomisel.
- Netcorp
Netcorp pakub Poola tarkvaraarendajate ja IT sektori tippspetsialistide tööjõurendi teenust. Arendajaid ning muid spetsialiste on võimalik rentida nii on-site asukohaga (kliendi Kontorisse Eestis) kui ka off-site asukohtaga (meie arenduskeskustesse) Poolas.
- CVO Recruitment
CVO on personaliotsingufirma, mille üks peamisi värbamisvaldkondi on IT. CVO Recruitment'i värbamistel ei ole riigipiire ja rahvusvahelisi sihtotsinguid on läbiviidud selliste tööandjate jaoks nagu Skype, Kühne + Nagel, TransferWise jt.
- AIESEC Eesti MTÜ
AIESEC on rahvusvaheline organisatsioon, mis võimaldab Eesti ettevõtetel värvata välismaalt vähemalt juunior-tasemel arendajaid. AIESEC mitte ainult ei värba, vaid tegeleb ka kõikide migratsiooni- ja elamisküsimuste lahendamisega kohapeal.


Seminar toimub IKT Klastri raames Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusel.