ITS koostööseminar Eesti-Soome-Rootsi võrgustike vahel

Intelligentse transpordi teemaline koostööseminar Eesti-Soome-Rootsi võrgustike vahel toimub 26.-28.09.2017 Rootsis (Kista Science Tower, Färögatan 33 Kista).

Üritus koosneb kahest osast: 

26.09NORDIC+ KOOSTÖÖPÄEV, mille korraldavad koostöös ITS Estonia, ITS Finland ning ITS Sweden võrgustikud 
Üritusel on laval kõigi kolme riigi esindajad - kohapeal saab ülevaate intelligentse transpordi valdkonna peamistest arengusuundadest ning eraldi teemablokk on pühendatud andmete kasutamisele innovaatiliste toodete ning teenuste loomisel. Õhtu lõpetame ühise kontaktide loomisega Ericssoni stuudios. 

27.09ROOTSI ITS VÕRGUSTIKU AASTAKONVERENTS (kogu päev on inglise keeles), mille põhifookus on seekord autonoomsetel sõidukitel ning liikuvusteenustel. Räägitakse ka võimalikust piiriülesest koostööst antud teemadega seoses. ITS Sweden liikmed on muuhulgas näiteks Volvo, Scania ning Saab, mistõttu on eriti huvitav kuulda millised on antud riigi plaanid seoses toimuvate revolutsiooniliste muudatustega transpordisektoris. Õhtu jätkub vabamas õhkkonnas kontakte luues.  

28.09 - Külastame Stockholmi liiklusjuhtimist ning linnavalitsust, kus saame ülevaate sealsest liikuvusstrateegiast, parkimisteemadest kui mobiilsuse kui teenuse rakendamisest. 


Üritusel osalemise erihind ITS Estonia ning ITL-i liikmetele*:
•Ainult 26.09 – 900 SEK-i (~92 EUR-i)
•Kogu programm 26.-28.09 – 2500 SEK-i (~256 EUR-i)

*Ei sisalda reisi- ja majutuskulusid ning 28.09 ühiskülastustega seotud kulusid. 

Eesti IKT klastri partnerite töötajate osavõtu-, reisi- ning majutuskuludest on võimalik katta 50% „Eesti IKT klaster“ projekti raames. Selleks palun eelnevalt teada anda: maarja.rannama@itl.ee.  
For Estonian ICT Cluster partners 50% of all costs can be covered by  Project „Estonian ICT Cluster“. For that please let me know: maarja.rannama@itl.ee 


Täpsem info:
Maarja Rannama, projektijuht: maarja.rannama@itl.ee 
Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit