ITL-i Rannavolle 2017

Sel aastal tähistab Telia Spordiklubi oma 20.sünnipäeva ning kutsub Teid osalema kolmandat korda toimuvale ITL Rannavolle turniirile! Turniir on mõeldud kõigile IKT sektori töötajatele ning sel aastal toimuvad võistlused 19.augustil Nõmme Spordikeskuse väljakutel, Külmallika 15a, Tallinn.

Ühiselt veedetud päeva eesmärgiks on sportida mõnusalt koos sama valdkonna inimestega, koguda erksaid emotsioone ning loomulikult selgitada välja parimad rannavõrkpallurid.
Ürituse lõpetab kõrval asuva Kohvik Legendi terrassil toimuv parimate autasustamine ja jätkupidu, korraldajate poolt suupisted, karastusjoogid ja tort!

Osaleda võivad kõik ITL liikmesettevõtete töötajad, nende koostööpartnerid ja kõik teised IKT sektori inimesed. Võistkonda kuulub 1 naine ja 1 mees, kes töötavad samas firmas või on tööalaselt lähedalt seotud, naine võib asendada meest aga mitte vastupidi. Ühest ettevõttest võib osaleda mitu paari. Mängijate tasemele piiranguid ei ole.
Juhul, kui mitte kuidagi enda töökaaslaste või partnerite hulgast paarilist ei leia, siis on võimalik registreeruda ka üksi. Üksi registreerunute vahel moodustuvad võistkonnad registreerumise järjekorras. Kui mehi registreerub rohkem kui naisi, siis võetakse arvesse esimesena registreerunud meesvõistlejad. Naispaaride osalemine on lubatud.

Turniiri täpne süsteem ja ajakava selguvad pärast registreerimistähtaja lõppu.
Osalustasu on 40.-/paar, võimalik on tasuda nii arvega kui kohapeal sularahas.
Palun saada registreerimiseks võistkonna liikmete nimed 1. augustiks 2017 ja lisaküsimused margot.lelle@telia.ee.
Ühtlasi anna teada, kuidas toimub tasumine ning kellele ja kuhu on vaja saata arve.

Mõnusat harjutamist ja kohtumiseni platsil!
Telia Spordiklubi nimel
Margot Lelle
Juhatuse liige, võrkpallisektsiooni juht
margot.lelle@telia.ee
+372 51 05 505