Haridustehnoloogia konverentsi Edu EXEX 2016 - “Säravad tehnoloogiad koolis - mündi kaks külge”

ITL korraldab koos Microsofti ja Teliaga haridustehnoloogia konverentsi Edu EXEX 2016 - “Säravad tehnoloogiad koolis - mündi kaks külge”. 

14. septembril Kultuurikatlas toimuval konverentsil tutvustame uusi tehnoloogiaid, mis õpetamist ja õppimist rikastavad ning arutleme, mida need tehnoloogiad tähendavad haridusasutuse IKT haldamisele ja turvalisusele. Konverentsi avasõnad ütleb Eesti Vabariigi haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi, kes räägib tehnoloogiast hariduses, selle vajadustest ja võimalustest.

Nagu ikka, läheneme teemadele võimalikult praktiliselt ja näidete abil, sellepärast oleme esinema kutsunud praktikud ja oma ala asjatundjad. Tänapäeva tehnoloogiast tulenevatest väljakutsetest ja ohtudest räägib Microsofti tehnoloogia spetsialist Rasmus Reimo; X-, Y- ja Z-põlvkonna ootustest haridusele ja tööturule räägib karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa. Uutest tehnoloogiatest koolis räägub Eesti 2.0 tegevjuht Ede Schank-Tamkivi. Digitaalseid õpiplatvorme tutvustavad Foxcademy ja Õpiveebi loojad ning innovatsiooni finantseerimise võimalustest koolis arutlevad Haridus- ja teadusministeeriumi, HITSA ja Innove esindajad.
Konverentsi peaesineja on lastele programmeerimist õpetava raamatu “Hello Ruby” autor Linda Liukas, kes on uurinud nii programmeerimist kui ka mängu ning seda, kuidas luua kogemusi, mis ulatuvad sügavamale kui lihtsalt koodi abil loogika õppimine.

Konverentsi programmiga saab tutvuda siin