FOOTBALL ICT 2014

Tänavune Eesti IKT jalgpalliturniir FOOTBALL ICT 2014 toimub laupäeval, 20. septembril FC Levadia Maarjamäe jalgpallikompleksi kunstmuruväljakul. Ühtlasi on tegemist Elioni Spordiklubi lahtiste meistrivõistlustega.

Turniirile on oodatud kõikide Eesti IKT ettevõtete esindused, nii meeskonnad kui naiskonnad. Turniir toimub ühepäevasena ja samal kujul kui eelmistel aastatel, täpne formaat ja ajakava sõltub osalevate võistkondade arvust. Mängud algavad orienteeruvalt hommikul kell 10.

Võrreldes varasemate aastatega on üks suur muudatus – nimelt kasutame seekord täismõõtmetes jalgpalliväravaid, et löödaks rohkem väravaid. Väravad on jalgpalli võlu ja sool!

FOOTBALL ICT 2014 võitjaid autasustatakse rändkarikaga, nii meeste kui naiste turniiri kolme parimat medalitega. Täiendavalt autasustatakse karikaga Elioni Spordiklubi parimat võistkonda. Loodud traditsiooni kohaselt saavad pärjatud kõik osalevad võistkonnad ning turniiri silmapaistvaimad mängijad. Turniiri lõpetab taas mõnus ühine koosviibimine koos sinna juurde kuuluva auhinnagalaga.

Jätkuvalt on nii meeste kui naiste turniiri võitjatele eriauhinnaks üks treening koos FC Levadia esindusmeeskonnaga peatreener Marko Kristali ja abitreener Indrek Zelinski juhendamisel.

Osalustasud täpsustame osalevate võistkondade arvu selgumisel.

Palun andke oma osalemisest teada aadressil indrek.petersoo@netsize.com  

NB! FC Levadia kaudu on võimalik broneerida treeninguteks Maarjamäe staadionit ning soetada Adidase jalgpallivarustust kuni 40% soodustusega. Huvilistel palun ühendust võtta klubi tegevjuhi Theimo Tülbiga (theimo.tulp@fclevadia.ee)