EBS korraldab PRINCE2® programmi infohommiku

PRINCE2® (PRojects IN Controlled Environment) on maailmas enimkasutatav kergesti kohandatav protsessipõhine meetod, mis sobib igat tüüpi projektide juhtimiseks. Programmi infohommik toimub 21. novembril 2017 kell 10 EBSis (Lauteri 3, Tallinn - aud. 406, IV korrus).
PRINCE2® praktikas on 5-päevane rahvusvaheliselt sertifitseeritud projektijuhtimise programm, mille edukal läbimisel omandatakse maailmas enim tunnustatud PRINCE2® projektijuhtimise kutsetunnistus. See annab projektijuhile ja ettevõttele, kus projektijuht töötab, selge konkurentsieelise ning tellija jaoks kindluse, et tema projekt viiakse ellu efektiivselt lähtudes selgetest, üheselt arusaadavatest põhimõtetest. PRINCE2® sertifikaat loob eelduse osalemaks rahvusvahelistes hangetes!

PRINCE2® praktikas programm on kahe osaline - Fountation tase (3 päeva) + Practitioner tase (2 päeva). Võimalik on osaleda ka moodulite kaupa, alustades Foundation tasemest.

Programmi infohommik toimub 21. novembril 2017 kell 10 EBSis. Kestus orienteeruvalt 1,5 tundi.

Infohommikul annab PRINCE2® meetodi ja EBS Juhtimiskoolituse Keskuse poolt korraldatava PRINCE2® praktikas programmi kohta ülevaate Algis Perens, projektijuhtimise ekspert ja sertifitseeritud PRINCE® koolitaja.

Osalemissoovist infohommikul teataga kuni 20.11 koolitus@ebs.ee või allpool toodud registreerumisvormi kaudu.

Infohommikul osalemine on tasuta.

EBS Juhtimiskoolituse Keskus on PEOPLECERT poolt akrediteeritud PRINCE 2® esindaja Eestis. PEOPLECERT on rahvusvaheline, kõrgelt hinnatud eksamineerimisinstituut.

Täiendav informatsioon: www.ebs.ee/prince2 

Estonian Business School